PR009306
Prieš darydamas įrašą maniau, kad užpilsiu jus srutomis nuotraukomis, tačiau realybė pasirodė kiek kitokia – higienos sumetimais būsiu daug sveikai pasijuokęs, tačiau nuotraukų iš šių technologijos šventovių padaręs ne tiek jau ir daug. “Tūpinykai”, kažkodėl, arba nėra įdomūs arba aš juose per retai lankiaus, kad ką įdomaus pastebėčiau, o štai vakarietiški – pilni navarotų. Gal net reiktų sakyti rytietiškai modernūs, o ne vakarietiški, nes būtent jie Japonijoje dominuoja.

Pirma nuotrauka yra standartas, ko gali tikėtis, išskyrus tai, kad meniu šiuo atveju yra ir anglų kalba. Jeigu su tokiu reikalu neteko susidurti, pabandykit įsivaizduoti, kokia būtų jūsų pirma reakcija, pamačius tą patį, bet tik Japoniškai? Tai būtų kažkas iš serijos (beveik tas pats, tik pultelis ant sienos):

Bet čia juokai. O kaip nuleisti? Užbėgdamas įvykiams už akių, pakartosiu naminio šikano foto, kuriame nuleidus vandenį, bakelis prisipildo per viršuje esančią kriauklytę, kurioje gali nusiplauti rankas. Išradimas, kaip tuščiai nešvaistyti vandens, pripažinkime, yra super. Ir nors nelabai matosi, pastebėkite baltą išsikišimą su hieroglifais bakelio dešinėje. Ten ir yra vandens nuleidimo rankenėlė. 5 atvejais iš 10, kažką panašaus rasite ir kituose tualetuose.
PR008981

Jeigu nerandate, gali būti, kad teks apsidairyti ir… Štai, vienas iš variantų, kurį, supratus, kad čia veikia ne rankenėlė, galima nesunkiai rasti:
PR009305

Na, jeigu ir tokio nerandate, tada gali būti, kad reikia ieškoti kažko panašaus į šį:
PR009764
Veikimas – uždengiate ranka, o atitraukus ranką, vanduo nubėga.

Ir vis tik, net ir tada tai dar ne viskas. Kartą nuoširdžiai žiūrėjau į tai, ką pridirbau ir geras 3-4 minutes ieškojau “padzkazkės”, kuri užrodytų iš kur čia kriokliai krenta – bergždžiai. Bet kažkaip, žvilgtelkit į antrą nuotrauką, tą pultelį ant sienos. Tai, pasirodo, kad to didelio blokelio (kairėje) viršuje, kartais būna du mygtukai – dideliam/mažam reikalui nuleisti. Buvau pripratęs, kad jis vykdo tik vieną funkciją, tai ir apsigavau.

Bet viskas gerai, kas galiausiai nusileidžia.

p.s. O čia dar vienas device’as. Betrūksta tik gėrimų aparato.