g-logoTa proga darom mums labai svarbią apklausą ir pažadam už atsakymus vertingą dovaną, bet apie viską iš eilės.

Taigi, pirmadienį, gegužės 25 d. tinklaraščiui G., g taškui arba G.eroms naujienoms apie kultūrą (pasirinkit labiausiai patinkantį variantą) sukaks 3 metai. 2006 metais tai buvo tiesiog partizaninis atsitraukimas iš delfi.lt ir biteplius.lt formatų, 2007 šioks toks sujudimas 2008 atnešęs įvertinimą “Ore” ir “Pravda” apdovanojimuose, o 2009 pabandysim padaryti tai, ko Lietuvoje, bent jau kultūrinėje erdvėje, niekas nėra daręs. Planas ambicingas ir naivus tuo pačiu metu, bet apie jį nesinori šnekėti – reikia dirbti, o rudenį arba bus vaisių, arba ne (čia tradiciškai norisi pasiguosti tuo, jog mūsų gretos sunkiai pildosi, bet, ech, ach, uch..).

Taigi, kaip mums sekasi? Ką darom gerai, ką blogai? Ko G. per daug, o ko labai trūksta? Nors www.g-taskas.lt beveik visada būna 10 lankomiausių tinklaraščių sąraše, komentatoriai niekada nebuvo jo stiprioji vieta (deja, bet tai yra ir viena iš priežasčių, kodėl neatsiranda naujų autorių – jiems norisi vertinimo, o čia nematyt, kad kas ką vertintų), bet labai tikimės, kad dabar yra ta proga, kada galėtumėt papasakoti apie save ir tai, kaip matote mus. Nuo atsakymų labai priklausys, kaip G. atrodys ateityje, tad jeigu ši vieta jums brangi, nepagailėkit poros minučių ir atsakykit į žemiau esančius klausimus.

Tiek atsakiusieji į anketos klausimus, tiek įsivėlę į diskusijas šios temos komentaruose dalyvauja G. mėgstamo dalyko pralošime. Taigi, atsakinėkite, rašykite, o nugalėtojui pažadame asmeniškai įteikti vieną iš raudonųjų vynų, kuris ateinantį savaitgalį bus įvertintas aukso medaliu “Vyno dienose 2009”. Tiesa, prizą reikės atsiimti gyvai per vieną iš kasmėnesinių G. susitikimų – gegužės 28 d., ketvirtadienį (jeigu jau žinosim nugalėtojus) arba kurį kitą mėnesį. Kultūrintis su mumis nereikės, nors būtų malonu. Tad ačiū, iki ir sėkmės. O į klausimus pasistenkit atsakyti iki trečiadienio, 27 d. Mums tai labai svarbu.