PR002549
Singapūras visad pasitinka miesto žemėlapiu. Ne kokiu nors naftalininiu, ne su penkiom pagrindinėm gatvelėm, bet kiekvieną mėnesį up-to-date ir su viskuo, ko prireiks turistui, kuris nuspręs čia užsibūti kokią savaitę. Ir, jeigu esi susiplanavęs savo kelionę pagal “Lonely planet” ar “Rough Guide”, gali būti, jog teks patiuninguoti savo planus, nes žemėlapyje yra skiltis su svarbiausiais šio mėnesio renginiais. Vienas tokių, šio eilinio trumpo vizito metu, buvo paroda Art Stage Singapore, suvalgiusi visą dieną ir savo užmojais galinti pretenduoti į bent 2-3 dienas. Kaip sako jie patys:
40 500 visitors
600 artists
130 galleries
28 countries
10 curated sales exhibitions

With a special focus on Southeast Asian art scenes (Indonesia, the Philippines, Malaysia, Singapore, Thailand, Vietnam, Cambodia, Laos and Myanmar), Art Stage Singapore presents the largest international showcases of Southeast Asian contemporary art to date.


Būtų kiek naivu sakyti, jog dėl Art Stage Singapore būtų verta važiuoti į šią šalį, tačiau jeigu jau planuoji būti kažkur čia, kažkokiu panašiu metu – verta prisitaikyti. Bevaikščiodamas vis pagalvodavau, kad jeigu į Lietuvą atvežtų 1/3 blogiausių šios parodos darbų, tai būtų geriausia paroda, kurią man teko matyti savo šalyje. Iš pradžių bandžiau padaryti porą kadrų bendram vaizdui, o vėliau vis naiviai kartodavau: na, dar vienas kadras ir viskas. Tai daugiau kadrų/darbų iš parodos galima pamatyti ČIA, video čia:
httpvh://www.youtube.com/watch?v=0GV1myyiG3g

Daugiau apie parodą http://www.artstagesingapore.com