Nereikia net keliauti po pasaulį, kad pamatytum, kiek pasaulyje žmonių ne tik, kad nieko neturi, bet ir negali turėti. Gal tik tiek, kad kuo daugiau matai to neturėjimo, tuo labiau skauda žiūrint į tuos kurie turi, gali turėti, bet nieko su tuo nedaro arba tiesiog švaisto niekams. Iš serijos, kad jeigu ploja arba gerai moka už tai, tai mes tai ir darom. Aš, matyt, tiesiog priklausau tiems, kurie mano, jog talentas, gabumas tam tikroje srityje tau yra duotas ne šiaip sau ir jis nepriklauso vien tau.

Čia kaip su tais milijonieriais iš Prancūzijos ieškančiais naujos tėvynės. Aš jų vietoje ieškočiau galimybių (gal ir per įstatymų pataisas) patiems perskirstyti dalį savo pelno, tai yra savo nuožiūra paremti jų manymu svarbius visuomeninius projektus, iniciatyvas – taip ir vardą gerą užsitarnautų ir atsidėkotum tiems, kurių dėka tuos milijonus ir susikrovė.

Čia kaip su gimtadieniais. Vieni mano, kad tai diena gauti dovanas, kiti – kad duoti. Už tai, kad jeigu ne tavo artimiausi žmonės, tie gimtadieniai ir visas gyvenimas neatrodytų tokie džiugūs.

No. No, no no no. Fuck you, you don’t owe it to yourself man, you owe it to me. Cuz tomorrow I’m gonna wake up and I’ll be 50, and I’ll still be doin’ this shit. And that’s all right. That’s fine. I mean, you’re sittin’ on a winnin’ lottery ticket. And you’re too much of a pussy to cash it in, and that’s bullshit. ‘Cause I’d do fuckin’ anything to have what you got. So would any of these fuckin’ guys. It’d be an insult to us if you’re still here in 20 years. Hangin’ around here is a fuckin’ waste of your time.
– Chuckie, Good Will Hunting